Jūsų partneris kelyje...
Jūsų partneris kelyje...

Autobusų ir mikroautobusų nuoma

PAGRINDINĖ  MŪSŲ ĮMONĖS VEIKLA - KELEIVIŲ PERVEŽIMAS, TRANSPORTO PRIEMONIŲ NUOMA, KELTŲ BILIETŲ REZERVAVIMAS, autoserviso paslaugos.

 

 Šių dienų nuolat skubančiame ir konkurencingame pasaulyje, reta verslo įmonė ar šeima gali išsiversti be transporto priemonių ar su tuo susijusių paslaugų.

Spręsti šias problemas dažniausiai pritrūksta ir laiko, ir žinių, ir noro. Skirtingais atvejais renkantis pirmą pasitaikiusį tiekėją – už paslaugas permokama, jos nekokybiškos. Firma  „Keliauk“ pasirengusi išspręsti visas iškilusias problemas norintiems pasinaudoti transporto nuomos, keleivių pervežimo paslaugomis, kelto bilietų rezervaciją. Esame tam, kad pašalinti šiuos rūpesčius nesvarbu kam prireiks Jums mūsų paslaugų – ar autobuso darbuotojams į seminarą nuvežti, ar mikroautobuso į rengiamą iškylą gamtoje, ar pasitikti Jūsų klientus iš oro uosto, ar suorganizuoti Jums nepamirštamą kelionę. Visada esame pasiruošę pateikti pačius  geriausius pasiūlymus kelto bilietams įsigyti.

Teikiame plataus spektro transporto paslaugas, įskaitant automobilių, keleivinių ir krovininių mikroautobusų nuomą su vairuotoju ar be jo, turistinių autobusų nuoma bei  keleivių pervežimo paslaugas Lietuvoje, Baltijos šalyse, Skandinavijoje ir visoje Europoje. Esame viena didžiausių keleivinio transporto paslaugų įmonių vakarų Lietuvoje, per ilgus darbo metus sukaupusi ilgalaikę patirtį savo srityje, šiuo metu mūsų įmonė gali pasiūlyti savo klientams pasirinkimą iš daugiau kaip 100 transporto priemonių.

Dirbdami su verslo ir privačiais klientais, vadovaujamės paprasta taisykle: savo veikla mes turime klientui padėti uždirbti daugiau, o už paslaugas mokėti mažiau. Vis daugiau mūsų klientų stengiasi jiems nebūdingas veiklas atiduoti tų veiklos sričių profesionalams.

Tai leidžia  labiau  susikoncentruoti savo pagrindinėje veikloje. Vienas didžiausių įmonės kasdienių rūpesčių – įmonės veiklai reikalingos transporto paslaugos. Savo klientams mes visiškai pašaliname su transportu susijusius rūpesčius. Visi rūpesčiai gula ant mūsų pečių.

„Keliauk be rūpesčių” -  sakome savo klientams.

Transporto nuoma

Keltų bilietai

Mes esame Jūsų partneris kelyje...