Rezervacijos sąlygos
Rezervacijos sąlygos

Transporto nuomos sąlygos

INFORMACIJA AUTOMOBILIŲ NUOMAI

AMŽIAUS APRIBOJIMAI: Išsinuomojant transporto priemonę reikia: turėti 2 metų vairavimo patirtį ir būti ne jaunesniam kaip 20 metų amžiaus, nuomojamo automobilio kategorija B ir 4 metų vairavimo patirtis, bei būti ne jaunesniam kaip 22 metų amžiaus nuomojamo automobilio C kategorija.

NUOMOS KAINA: Nuomos kaina skaičiuojama pagal parų skaičių ir nuvažiuoto kilometražo . Minimalus nuomos laikotarpis - 24 valandos, skaičiuojamas nuo automobilio pasiėmimo iš nuomos punkto ar pristatymo vietos. Jei grąžinimo laikas užtęsiamas ilgiau nei 1 val., papildomai priskaičiuojamas mokestis už dar vieną parą.
Į kainą įtraukta: pilnas draudimo paketas, PVM mokestis mokamas, pagal Lietuvos Respublikos galiojančius įstatymus. Nuomos kaina priklauso nuo pasirinktos automobilio grupės. 

APMOKĖJIMAS: Nuomininkas už nuomą gali atsiskaityti grynais, pavedimu, debetine ar kreditine mokėjimų kortele. Priimamos VISA (VISA ELECTRON) ir MASTER CARD (MAESTRO) kortelės.

Nuomojantis privaloma turėti kreditinę kortelę VISA ar MASTERCARD, kurioje autorizuojama pinigų suma numatomai nuomos ir frančizės sumai. Kreditinėje kortelėje turi būti pakankamai lėšų, kad padengtų visus nuomos mokesčius. Jei transporto priemonę nuomojasi įmonė, būtina  pateikti garantinį raštą.

DRAUDIMAS: Visos transporto priemonės yra apdraustos privalomuoju civilinės atsakomybės bei KASKO draudimais.

Nuomojantis lengvąjį automobilį atsakomybė: draudiminio įvykio atveju – 500 Eur; vagystės atveju – 10 proc. automobilio vertės. 

Nuomojantis krovininį mikroautobusą: draudiminio įvykio atveju – 1500 Eur; vagystės atveju – 10 proc. automobilio vertės.

Nuomojantis krovininį sunkvežimį: draudimo įvykio atveju - 1500 Eur; vagystės atveju - 10 proc. automobilio vertės.

Nuomininkas, ar bet kuris kitas įgaliotas transporto priemonės vairuotojas privalo imtis veiksmų įvykus auto įvykiui: 

  1. Sužinoti eismo įvykyje dalyvavusių asmenų ir liudininkų pavardes, adresus ir jų telefono numerius, draudimo kompanijos pavadinimą ir poliso numerį, transporto priemonių kurios dalyvavo įvykyje markę, modelį ir valstybinius numerius; Eismo įvykio vietoje neprisiimti nei kaltės, nei atsakomybės trečiųjų asmenų atžvilgiu; Nepalikti automobilio be priežiūros, nepasirūpinus jo saugumu; Nedelsiant pranešti policijai apie eismo įvykį ir nepalikti įvykio vietos, negavus policijos leidimo ir pažymos; 
  2. Telefonu, raštu per 24 h pranešti "Keliauk" darbuotojams apie atsitikusį eismo įvykį; 
  3. Pagal nuomos sutartyje nurodytose bendrosiose sąlygose, nuomininkas atsako už atomobiliui padaryta žalą; 
  4. Jeigu įvykis NE DRAUDIMINIS, visa atsakomybė tenka Nuomininkui.

VAIRAVIMO APRIBOJIMAI:  Mūsų nuomojamomis transporto priemonėmis galima naudotis visoje Europos Sąjungos teritorijoje be jokių apribojimų, tačiau apie išvykimą už Lietuvos ribų privaloma išanskto informuoti  "Keliauk".
Draudžiama vykti į Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos teritorijas su "Keliauk" nuomojamomis transporto priemonėmis apie tai išanksto neinformavus.

DEGALAI: Į transporto priemonės nuomos kainą nėra įskaičiuoti degalai. Automobilis išnuomojamas pilnu degalų baku ir klientas turi grąžinti automobilį taip pat pilnai užpildytu degalų bakų. Jei klientas grąžina automobilį ne pilnu baku, jam bus taikomas degalų užpildymo mokestis. 

TRANSPORTO PRIEMONĖS PRISTATYMAS / PAĖMIMAS:  Ne darbo valandomis, savaitgaliais ir švenčių dienomis transporto priemonės pristatymas Klaipėdos mieste, bei apylinkėse, gali būti skaičiuojamas papildomas nuo 20 Eur mokestis pagal išankstinį susitarimą. Kituose Lietuvos ar Pabaltijo šalių miestuose ši paslauga teikiama pagal išansktinį susitarimą už papildomą mokesti, atitinkamai pagal kelionės, degalų, eksplotavimo išlaidas. Išsamesnės informacijos teiraukitės "Keliauk"nuomos biure.

PAPILDOMI MOKESČIAI:   pametus automobilio dokumentus, raktus, sugadinus padangą, mokama nustatyta bauda.

"Keliauk" nuomojamose transporto priemonėse rūkyti griežtai draudžiama. Pažeidus šią nuostatą taikomas automobilio valymo mokestis - nuo 60 Eur ir bauda 300 Eur. Jei klientas buvo avansu apmokėjęs už automobilių, mikroautobusų nuomą, tačiau neatvyko sutartu laiku ir apie tai nepranešė likus 24 val. iki nuomos pradžios – "Keliauk" pasilieka teisę taikyti neatvykimo administracinį mokestį 50,00 Eur - lengvieji automobiliai, 70,00 Eur - minivenai, mikroautobusai. 

Kilometražo apribojimai: Planuojantiems pravažuoti daugiau kilometrų per trumpesnį nuomos laikotarpį, paros nuomos įkainis yra perskaičiuojams  (nuomuojamų parų ir planuojamo kilometražo santykiu), išsamesnės informacijos teiraukitės nuomos biure.
NUOMININKUI viršijus kilometražą pagal nuomos laikotarpio apribojimus skaičiuojamas 0,11 Eur. mokestis už kiekvieną viršytą kilometrą.

Transporto priemonės grąžinimas kitoje vietoje: Jei palikote transporto priemonę kitoje vietoje, nei buvote nurodę nuomos sutartyje ir apie tai neinformavote "Keliauk" darbuotojų, papildomai prie nuomos kainos bus priskaičiuojamas nuo 30 Eur. mokestis už palikimą nesutartoje vietoje, arba pagal patirtas "Keliauk"  darbuotojo išlaidas transporto priemonės paėmimui. 

REZERVACIJOS KEITIMAS

Jei nuomos pradžioje norite pakeisti rezervuotą automobilį didesniu ar pailginti nuomos laiką, Jūs tai galite padaryti už papildomą mokestį  ir esant galimybėms.

Atšaukimas

Norint atšaukti rezervaciją, bet kokiu atveju privalote mus apie tai informuoti el.paštu: info@keliauk-bus.lt  arba telefono numeriu +370 46 310305 ( mob: +370 698 45315 ).

Jei vienos paros nuomos rezervacija atšaukiama diena prieš ar jos atlikimo dieną, rezervacijos atšaukimo mokestis yra lygus vienos paros nuomos mokesčiui pagal transporto priemonės nuomos kainą parai.

Jei transporto priemonė buvo rezervuota ilgesniam laikotarpiui (daugiau nei trims paroms) rezervaciją atšaukiant dieną prieš nuomą ar jos atlikimo dieną rezervacijos atšaukimo mokestis gali būti lygus iki trijų parų nuomos mokesčiui pagal transporto priemonės nuomos kainą parai.

Jei rezervacija atšaukiama likus daugiau nei 3 dienoms iki numatomos nuomos pradžios laiko, klientui taikomas 30 Eur rezervacijos atšaukimo mokestis siekiant padengti mūsų administracines išlaidas. Šis mokestis bus nuskaičiuotas iš sumokėtos sumos.

Neatvykus

Jei Jūs neatvyksite, prieš tai nepranešę apie rezervacijos atšaukimą, pasiliekame teisę taikyti iki 60 Eur dydžio neatvykimo mokestį, kuris padengs mūsų administracines išlaidas ir priverstinę rezervuoto automobilio prastovą.

Priedai: galima išsinuomoti vaikišką kėdutę, stogo bagažinę ir GPS.

Komplektacija: automobiliuose įmontuotas centrinis užraktas, signalizacija su distanciniu valdymu, audiosistema, vairo stiprintuvai bei oro pagalvės. Žiemos metu be papildomo mokesčio naudojamos žieminės padangos.

FORCE MAJEURE: Iškilus nenumatytoms aplinkybėms (rezervuotam automobiliui, minivenui ar mikroautobusui pakliuvus į autoįvykį, ar sugedus), UAB "Keliauk"  pasilieka teisę atšaukti automobilio rezervaciją, prieš tai įspėjus klientą elektroniniu paštu arba telefonu.